receptie 3de kleuterklas

Betreft receptie kleuters

Beste ouders,

We begrijpen maar al te goed dat jullie een fysiek afscheidsmoment verkiezen. En wellicht zijn er scholen die dit fysiek laten doorgaan. Ik heb navraag gedaan en van de 25 scholen zijn er slechts 5 die het fysiek doen. Vaak gaat het dan over een heel kort moment waar de kleuters veel minder aan hebben dan het moment dat wij voorzien hebben. De context van elke school verschilt echter maar de maatregelen zijn voor iedereen dezelfde. Voor onze school betekent dit dat de receptie niet kan doorgaan zoals andere jaren, dat we afhankelijk zijn van de weersomstandigheden (openlucht), dat we dit sowieso per klas zouden moeten organiseren. Dit alles maakt dat we beslisten om het afscheid van de kleuterschool met de kleuters alleen te vieren. 

Dat we dit voor het 6de leerjaar wel organiseren heeft te maken dat zij onze school verlaten, dit moeten we ook op een heel omslachtige manier organiseren in verschillende bubbels. 

Voor jullie voorzien we een blijvend aandenken.

Alvast dank voor jullie begrip!
De directie en het kleuterteam

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.